Peter Helge

Musimy mieć pewność, że wszystkie klucze są pod całkowitą kontrolą.

Musimy mieć pewność, że wszystkie klucze są pod całkowitą kontrolą.

Szafki KeyBox oszczedzaja czas pracownikom sluzb ratowniczych miasta Västervik


Sluzby ratownicze to branza, w której zachowanie porzadku ma najwyzszy priorytet. W sytuacji zagrozenia po prostu nie ma czasu na szukanie czegokolwiek. Sluzby ratownicze miasta Västervik wybraly szafki na klucze firmy Creone, aby zyskac kontrole nad swoimi kluczami oraz umozliwic sledzenie, kto z nich korzystal.

„Korzystamy z szafek na klucze firmy Creone od dawna i dzieki nim mamy pewnosc, ze nasze klucze przechowywane sa w najwyzszym porzadku” – mówi Peter Helge, starszy oficer strazy pozarnej w okregu miejskim Västervik.„Mozemy latwo kontrolowac, kto i kiedy ma dostep do okreslonego klucza. Wszystkie czynnosci wykonane w szafce KeyBox mozna wydrukowac lub zapisac na komputerze. System zarzadzania kluczami doslownie daje nam calkowita kontrole” – dodaje.

System zarzadzania kluczami

Sluzby ratownicze w miescie Västervik zdecydowaly sie zainstalowac szafki na klucze firmy Creone w szesciu lokalizacjach w calym miescie, aby miec pewnosc, ze system zarzadzania kluczami dziala zgodnie z oczekiwaniami, lub jezeli tak nie jest, sprawdzic kto jest za to odpowiedzialny.